Dom Spotkania w Dąbrowicy i wczasorekolekcje dla niepełnosprawnych – od 25 lat

Od 25 lat, Dom Spotkania w Dąbrowicy staję się na 10 dni miejscem wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W ten wyjątkowy czas wolontariusze, jaki księża (alumni Seminarium Duchownego w Lublinie) oraz rehabilitanci, łącznie ok. 20 osób, całkowicie bezinteresownie otacza opieką 60 osób niepełnosprawnych, dla których niekiedy jest to jedyna okazja w roku na wypoczynek poza własnym miejscem pobytu. Nad wszystkim tradycyjnie czuwa ks. Bogusław Suszyło przy wsparciu niezastąpionej Agnieszki Zańko z naszego teamu Caritas.
Dziś ks. bp Mieczysław Cisło wspólnie z Zastępcą Dyrektora Caritas ks. Pawłem Tomaszewskim odwiedził uczestników turnusu.

DSCF2761 DSCF2817

Zapraszamy do zapoznania się z fotorealacją z wydarzenia.