Liliana – OPERACJA ALBO WÓZEK. DECYZJA NALEŻY DO NAS

Lilianka urodziła się jako zdrowe dziecko i nikt nawet nie przypuszczał, że za 1,5 roku będzie potrzebowała pomocy od najlepszych specjalistów na świecie. Zaczęło się całkiem prozaicznie, podczas zmiany pampersa mama Liliany zauważyła,  że jedna nóżka jest tak jakby bardziej wygięta. Wizyta u lekarza ortopedy i od razu trafna diagnoza: staw rzekomy kości piszczelowej i konieczność operacji.

Pomagam teraz

 

Lekarze w Polsce dają 50% szans powodzenia, jeżeli się nie uda, kolejna operacja i kolejna, a nawet amputacja. Rodzice Liliany zaczęli szukać nadziei na całym świecie, dokumentację medyczną wysłali m.in. do Europen Paley Institute. Dr Paley i Fedman z USA, dwóch najlepszych i najwybitniejszych specjalistów na świecie, po przeprowadzeniu 2 konsultacji dali 100% szans powodzenia operacji i zapewnili, że Lilianka będzie mogła chodzić, biegać – będzie zdrowa! Co więcej, operacja odbędzie się tu na miejscu w Polsce w Warszawie, bez konieczności udania się do USA. Jest tylko jedno „ale” – olbrzymi koszt operacji, 300 000 złotych, a jej termin to 21 września.

Choroba udowodniła, że trzeba być przygotowanym na wszystko. Cały proces leczenia Lilki wymaga siły, czasu i bardzo dużo pieniędzy. Wierzymy, że z Waszą pomocą zbierzemy niezbędne środki na operację, za całą resztę zabiegi, rehabilitację będziemy płacić sami. – apelują o pomoc rodzice, Magdalena i Kamil Gajewscy

Drodzy Darczyńcy, wspólnie z Wami podołamy wszystkim wyzwaniom. Czas pokonać kolejne.

Wpłaty można dokonywać na konto:
Caritas Archidiecezji Lubelskiej, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2, 20-950 Lublin,
Pekao S.A., nr konta: 46 1240 1503 1111 0000 1752 8351, z dopiskiem: operacja Liliana.

Pomagam teraz

NAJNOWSZE WPISY

Zapytanie ofertowe
29 września 2023
Zawiadomienie
28 września 2023
Praca dla fizjoterapeuty (Krasnystaw)
26 września 2023
109. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy
26 września 2023
Rekrutacja do Wolontariatu Caritas!
21 września 2023

Archiwa

Skip to content