Życzenia dla kapłanów z okazji Wielkiego Czwartku!

W tym wyjątkowym dniu Wielkiego Czwartku pragniemy przekazać Księżom najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy wdzięczności za ofiarną posługę kapłańską, która w sposób szczególny odzwierciedla ducha Caritas. 

Dziś, gdy obchodzimy dzień ustanowienia Sakramentów Kapłaństwa i Eucharystii, chcemy złożyć serdeczne pozdrowienia i pogratulować tej ważnej decyzji sprzed lat. Wielki Tydzień jest czasem, w którym z wdzięcznością patrzymy na Wasze życie poświęcone Bogu i ludziom. Podążanie za Jezusem jest pięknym, lecz często trudnym powołaniem. Kapłańskie oddanie służbie, bezinteresowna miłość i ciągłe dążenie do naśladowania Chrystusa stanowią źródło inspiracji dla nas wszystkich.

Dziękujemy za wszystkie gesty miłosierdzia i ciepło, którymi Księża otaczają spotkanych na swej drodze potrzebujących. Zaangażowanie w dzieła Caritas odczytujemy jako wyraz Waszej głębokiej miłości i oddania Bogu oraz ludziom.

W dniu ustanowienia Sakramentów Kapłaństwa i Eucharystii pragniemy życzyć Księżom nieustającej siły, mądrości i radości z kapłańskiej posługi. Niech Bóg obdarza Was swoją łaską i towarzyszy w dalszej drodze powołania!

Życzą Pracownicy Caritas Archidiecezji Lubelskiej! 

NAJNOWSZE WPISY

Dzień Dobra 2024!
5 kwietnia 2024
Śniadanie Wielkanocne 2024
3 kwietnia 2024
Przekaż swoje 10 zł!
26 marca 2024
Śniadanie Wielkanocne dla potrzebujących
20 marca 2024
Podziel się swoim wolnym czasem i wiedzą z dziećmi!
13 marca 2024

Archiwa

Skip to content