Życzenia dla kapłanów z okazji Wielkiego Czwartku!

W tym wyjątkowym dniu Wielkiego Czwartku pragniemy przekazać Księżom najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy wdzięczności za ofiarną posługę kapłańską, która w sposób szczególny odzwierciedla ducha Caritas. 

Dziś, gdy obchodzimy dzień ustanowienia Sakramentów Kapłaństwa i Eucharystii, chcemy złożyć serdeczne pozdrowienia i pogratulować tej ważnej decyzji sprzed lat. Wielki Tydzień jest czasem, w którym z wdzięcznością patrzymy na Wasze życie poświęcone Bogu i ludziom. Podążanie za Jezusem jest pięknym, lecz często trudnym powołaniem. Kapłańskie oddanie służbie, bezinteresowna miłość i ciągłe dążenie do naśladowania Chrystusa stanowią źródło inspiracji dla nas wszystkich.

Dziękujemy za wszystkie gesty miłosierdzia i ciepło, którymi Księża otaczają spotkanych na swej drodze potrzebujących. Zaangażowanie w dzieła Caritas odczytujemy jako wyraz Waszej głębokiej miłości i oddania Bogu oraz ludziom.

W dniu ustanowienia Sakramentów Kapłaństwa i Eucharystii pragniemy życzyć Księżom nieustającej siły, mądrości i radości z kapłańskiej posługi. Niech Bóg obdarza Was swoją łaską i towarzyszy w dalszej drodze powołania!

Życzą Pracownicy Caritas Archidiecezji Lubelskiej! 

NAJNOWSZE WPISY

Oferta pracy!
Praca szuka człowieka!
5 lipca 2024
Program Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 (FEPŻ) – Podprogram 2023
17 czerwca 2024
Piknik SKC 2024!
14 czerwca 2024
Program „Na codzienne zakupy”
12 czerwca 2024
Pomóżmy Wiktorii!
27 maja 2024

Archiwa

Skip to content