Przekaż swoje 10 zł!

30 marca, w Wielką Sobotę o godz. 10:00, na placu naszej Caritas przy al. Unii Lubelskiej 15 odbędzie się Śniadanie Wielkanocne dla osób ubogich, bezdomnych, samotnych, potrzebujących.

Podczas Śniadania wszyscy przybyli goście otrzymają także paczki żywnościowe stanowiące wsparcie na kolejne dni świąteczne. Zostały one przygotowane m.in. z produktów zgromadzonych podczas XXIV Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności „Tak. Pomagam!”. Mamy jednak świadomość, że pomoc potrzebna jest przez cały rok, nie tylko od święta. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was do zaangażowania się w naszą akcję – Jałmużna LAST MINUTE!  Wierzymy, że Twoje wsparcie w ostatnich dniach przed Świętami Wielkanocnymi pomoże nam kontynuować naszą misję niesienia pomocy potrzebującym.

Pomagamy od trzech dekad!

Każdego dnia, od ponad 30 lat służymy potrzebującym – bez względu na ich wiek, pochodzenie czy wyznanie. Codziennie wychodzimy poza schemat myślenia, przyjmujemy podopiecznych z czystą kartą, dbając przy tym o konsekwencję w myśl zasady – „Pomożemy Ci, ale najpierw Ty pomóż sobie i pokaż nam, że chcesz zmienić swoje życie,  metodą małych kroków.”

MISJA- pomoc bliźniemu

Naszą misją jest wspieranie tych, którzy potrzebują pomocy, abyśmy mogli razem tworzyć lepsze społeczeństwo. Codziennie w Caritas Archidiecezji Lubelskiej wydajemy ciepłe posiłki dla około 300 osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. To często nasi sąsiedzi z bloku, osoby które mijamy na ulicach. Dzięki Twojej pomocy możemy im zapewnić wsparcie w dążeniu do poczucia bezpieczeństwa i nadziei na lepszą przyszłość. Dołącz do naszej misji i spraw, aby każdy dzień był pełen życzliwości i wsparcia!

Nasz cel?

Zebrać w krótkim czasie 10 000 złotych, aby wspomóc tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Każda darowizna, nawet ta najmniejsza, przyczyni się do osiągnięcia tego celu.

Wpłać już TERAZ! ➡️ link do wpłat
Jak możesz pomóc?

To proste! Wystarczy, że przekażesz symboliczne 10 złotych i podzielisz się dobrocią z potrzebującymi. Razem możemy osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy!

Ale to nie wszystko!

Prosimy także o wsparcie w promocji naszej zbiórki. Podzielcie się tą informacją ze swoimi znajomymi, rodziną i na wszystkich możliwych platformach społecznościowych. Im więcej osób się dowie, tym większa szansa na sukces!

DLACZEGO TO TAKIE WAŻNE?

Zaledwie 10 złotych pozwoli nam zakupić kilka podstawowych produktów spożywczych dla osób najbardziej potrzebujących.

Wpłacając 30 złotych, możesz zapewnić ciepły posiłek dla dwóch osób w trudnej sytuacji życiowej.

Darowizna w wysokości 50 złotych pozwoli nam zapewnić paczkę żywnościową dla całej rodziny, aby mogli godnie zjeść w domu. 

Wpłacając 100 złotych, wesprzesz naszą działalność, zapewniając kontynuację pomocy dla najbardziej potrzebujących w kwietniu.

 

Wpłać już TERAZ! ➡️ link do wpłat

 

Twoja hojność może zmienić czyjeś życie na lepsze. Dołącz do nas już teraz i poczuj radość dzielenia się dobrem!

NAJNOWSZE WPISY

Oferta pracy!
Praca szuka człowieka!
5 lipca 2024
Program Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 (FEPŻ) – Podprogram 2023
17 czerwca 2024
Piknik SKC 2024!
14 czerwca 2024
Program „Na codzienne zakupy”
12 czerwca 2024
Pomóżmy Wiktorii!
27 maja 2024

Archiwa

Skip to content