Pomoc dla bezdomnego

Szukasz pomocy?

Potrzebujesz się ogrzać, zjeść zupę, umyć się czy wymienić ubranie?

Przyjdź do naszego Dziennego Ośrodka dla Osób bezdomnych.

Dzienny Ośrodek dla Osób Bezdomnych

Osoby potrzebujące, 7 dni w tygodniu  w godzinach od 9 do 17 (od 1 kwietnia do  31 października 5 dni w tygodniu od 9 do 15), mogą skorzystać ze świetlicy (w tym z ciepłego posiłku, herbaty), łaźni (gdzie mogą wykąpać się, zmienić swoje ubrania, skorzystać z pralki i suszarki do ubrań), a także z usług fryzjerskich (doraźnie mogą również opatrzyć swoje rany).

Dzienny Ośrodek mieści się w naszej siedzibie – wejście od al. Unii Lubelskiej 15. Telefon kontaktowy – 602121433, e-mail: bezdomnilublin@caritas.pl

pomoc
rzeczowa

łaźnia

fryzjer

bezpłatne
posiłki

pomoc
przedmedyczna

 
„Prowadzenie dziennego ośrodka dla osób bezdomnych – mieszkańców Miasta Lublin” jest finansowane ze środków otrzymanych od Gminy Lublin – miasta na prawach powiatu.

Przyjdź i weź

Bezpłatne posiłki w Anielskiej Przystani

W jadłodajni Anielska Przystań, w której posiłki zapewnia Catering Anielskie Smaki prowadzony przez Fundację Dantis, każdy z potrzebujących od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 13:00 otrzyma bezpłatnie ciepły posiłek w specjalnie przygotowanym i ogrzewanym pomieszczeniu w siedzibie Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy al. Unii Lubelskiej 15.

Pomoc rzeczowa w Centrum Pomocy Doraźnej

Pomoc w formie czystych ubrań, na zasadzie przyjdź i weź. Czekamy na Ciebie w Centrum Pomocy Doraźnej – wejście do siedziby Caritas (od Targu pod Zamkiem) przy al. Unii Lubelskiej 15

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zgłoś się do Janka

Janek Sawicki

Kierownik Dziennego Ośrodka dla Osób Bezdomnych
tel. 602 121 433
bezdomni@lublin.caritas.pl

Skip to content