Wolontariusz Roku

Już po raz siódmy, 11 stycznia 2020 roku, odbyła się Gala Wolontariusza, na którą przyjechali wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas z całej naszej diecezji. Wydarzenie rozpoczęło się Eucharystią, której przewodniczył ks. Paweł Tomaszewski, wicedyrektor Caritas.
Najbardziej wyczekiwaną chwilą tego dnia było jednak rozstrzygnięcie plebiscytu na Wolontariusza Roku. Ów zaszczytny tytuł oraz statuetki otrzymali w tym roku Gabriel Gałat z Zespołu Szkół w Sawinie, Klaudia Sawka ze Szkoły Podstawowej nr 33 im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz Lena Biegaj ze Szkoły Podstawowej w Poniatowej. Wszyscy zgodnie przyznali, że pomaganie uważają za coś zupełnie zwyczajnego. Gratulujemy i dziękujemy:)