Wesprzyj nas w Zbiórce Żywności „Tak. Pomagam!”

W dniach 6 i 7 grudnia 2019 roku (piątek, sobota), Caritas Archidiecezji Lubelskiej weźmie udział w ogólnopolskiej zbiórce żywności Caritas pod hasłem „Tak, POMAGAM!”. To już siedemnasta edycja zbiórki podczas której nasi wolontariusze zbierać będą artykuły spożywcze z długim terminem ważności takie jak mąka, ryż, cukier, makaron, płatki kukurydziane, olej, konserwy, herbata, słodycze itp. Z zebranych produktów przygotowane zostaną paczki, które trafią do najuboższych, chorych i bezdomnych mieszkańców naszego województwa m.in. podczas Wigilii Miłosierdzia dla 500 osób.

W przeprowadzeniu Zbiórki pomagają nam jak zawsze niezawodni Wolontariusze, Szkolne Koła i Parafialne Zespoły Caritas. Szacujemy, że w tych dniach wspiera nas blisko 1000 osób.

Jeżeli chciałbyś do nich dołączyć, dysponujesz wolnym czasem w dniach 6 , 7 grudnia to skontaktuj się z nami.

Potrzebujemy Twojej pomocy.

Koordynator zbiórki – Marta Ogrodowska – Najda, tel. 81 532 95 71, e-mail: mogrodowska@caritas.pl.