Spotkanie podsumowujące pierwszy rok pracy Klubu Amazonek Caritas

“Profilaktyka – senior aktywny i zdrowy” pod takim hasłem odbyło się spotkanie podsumowujące pierwszy rok pracy Klubu Amazonek w Centrum Charytatywnym Caritas w Krasnymstawie. 

Spotkanie było okazją nie tylko do licznych gratulacji i podziękowań, ale także stało się miejscem do poruszenia jakże ważnych tematów związanych z profilaktyką. Joanna Dutkowska, psychoterapeuta związana z Centrum Charytatywnym omówiła temat “Dlaczego się nie badamy?”, a ratownik medyczny, Pan Michał Ogrodniczuk poruszył temat pt. “Co organizm mówi mi o chorobie?”.

Jesteśmy dumni, że Klub Amazonek tak prężnie rozwija się i staje się propagatorem profilaktyki nowotworowej w Krasnymstawie.

Klub Amazonek w Centrum Charytatywnym Caritas, to miejsce gdzie spotykają się Panie, które połączyła choroba-rak piersi. Łączy ich trudna walka z nią, ale również chęć pomocy innym. W Centrum Charytatywnym korzystają  z porad psychologa, dietetyka, masażu limfatycznego i ćwiczeń z rehabilitantem. Od maja do października odbywają się wycieczki i pielgrzymki. Zapraszamy na spotkania w każdy wtorek i piątek o godz. 12.00 w Centrum Charytatywnym Caritas w Krasnymstawie, ul. Szkolna 9a, tel. 81 473 25 19.

NAJNOWSZE WPISY

Wakacje w pełni
2 lipca 2020
Parafianie z Łańcuchowa wspierają naszych podopiecznych
23 czerwca 2020
Rusza Wakacyjna Akcja Caritas dla potrzebujących dzieci
22 czerwca 2020
Skolioza zagraża życiu Alana! Ratunek pilnie potrzebny
10 czerwca 2020
Bogdanka wspiera stypendystów Funduszu Sportowe Skrzydła
26 maja 2020