Prezenty z nieba – czyli o pomaganiu tańcem

Tańcem pomagać? Wydaje się nierealne, jednak nie dla nas! Za nami IV Bal Wolontariusza, dzięki któremu Prezenty z Nieba (czyli takie prawdziwe, wymarzone, o których dzieci nam opowiadały) otrzymało ponad 100 podopiecznych.

Jak to się stało? Wystarczyło, że ponad 600 osób zdecydowało się nabyć cegiełkę uprawniającą do udziału w IV Balu Wolontariusza, w ten sposób zebraliśmy pieniądze, które przeznaczymy na zakup prezentów. A co proponowaliśmy w zamian naszym darczyńcom?

W tym roku motywem przewodnim Balu było hasło VIVAT POLSKA, jako najważniejszy punkt programu mieliśmy niecodzienny występ Orkiestry Wojskowej z Lublina, która obok typowo wojskowych piosenek marszowych, zagrała także Katy Perry. Oferowaliśmy też towarzystwo dwóch Pułkowników Wojska Polskiego (Dominika i Martyna, które miały tę przyjemność tańczyć z nimi, mówią, że nie zapomną tego do końca życia), świetną zabawę pod okiem Projektu Wodzirej, czyli liczne animacje, w tym chociażby naukę krakowiaka i muzykę z górnej półki oraz karaoke polskich piosenek, Poloneza na trzysta par, przepyszne tosty, babeczki i sałatki oraz towarzystwo naprawdę dobrych ludzi? Czy można chcieć więcej?

Poniżej jedno zdjęcie z rozdania Prezentów z Nieba, efekt pomagania tańcem. Warto, prawda?

Całą fotorelację z wręczenia prezentów można zobaczyć na naszym fanpage’u.

DSC_7418

NAJNOWSZE WPISY

Kolejny szpital w Jemenie pod opieką Caritas Polska
6 czerwca 2023
Piknik Wolontariuszy SKC
5 czerwca 2023
Program „Na codzienne zakupy”
22 maja 2023
Przyroda. Poczuj i pokochaj!
11 maja 2023
Wakacyjna Akcja Caritas
9 maja 2023

Archiwa

Skip to content