80 zł na poczucie godności w Święta Bożego Narodzenia

Dla niektórych ludzi Wigilia to jeden z najtrudniejszych dni w roku. Tak jak dla pana Bogusława (58l.), który najczęściej „przesypia” albo „zagłusza” świąteczny czas. Tylko po to, żeby nie wracały wspomnienia, emocje, wyrzuty sumienia. Po prostu, żeby nie bo­lało.

24 grudnia w hali Targów Lublin zorganizujemy wyjątkowe wydarzenie. Będzie to Wigilia Miłosierdzia, która zgromadzi ponad 500 potrzebujących osób. W ten wyjątkowy dzień przy jednym stole, jak w rodzinie, usiądziemy do stołu, zjemy posiłek, zaśpiewamy kolędy bez poczucia osamotnienia i odrzucenia. Po zakończeniu Wigilii każdy potrzebujący otrzyma paczkę żywnościową na święta.
Możesz sprawić, że ten dzień  będzie wyglądał zupełnie inaczej i rozpoczniesz zmianę w życiu pana Bogusława i innych ludzi. Koszt uczestnictwa w Wigilii Miłosierdzia dla jednej osoby to 80 zł (zapewnisz: wynajęcie sali, przygotowanie posiłków i paczek świątecznych), aby przekazać darowiznę za pomocą płatności Dotpay wystarczy kliknąć poniższy przycisk.

wpłacam

Wpłaty można dokonać również na konto Caritas Archidiecezji Lubelskiej Pekao S.A., numer: 46 1240 1503 1111 0000 1752 8351  z dopiskiem Wigilia Miłosierdzia.

Mam nadzieję, że dzięki Tobie będą mogły wypełnić się słowa św. Matki Teresy z Kalkuty: „Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie”.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać TU.

Homeless man

NAJNOWSZE WPISY

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 2-3 GRUDNIA
1 grudnia 2022
FESTIWAL WOLONTARIATU!
30 listopada 2022
SYLWESTER z Caritas!
30 listopada 2022
Zostań Wolontariuszem Wigilii Caritas!
18 listopada 2022
Program Rodzina Rodzinie
8 listopada 2022

Archiwa

Skip to content