Koncert charytatywny dla Kuby

pomagamy KubieDziś o godzinie 18 w auli Domu Nadziei Caritas Archidiecezji Lubelskiej (ul. Unii Lubelskiej 15) odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Kuby Górzyńśkiego.
Kim jest Jakub? 19-letnim chłopakiem z Lublina, który ponad rok temu dowiedział, że jest chory na ostrą białaczkę szpikową. Teraz przebywa w Stanach, gdzie czeka na pełną diagnozę oraz leczenie. W Polsce nie ma już dla niego alternatyw ze względu na mutację genu, która odrzuca tutejsze leki. Jeden dzień pobytu w Houston kosztuje 2000$, na całą terapię potrzeba o wiele więcej. Ale warto, bo gra toczy się o największe dobro – życie.
„młodzi wokaliści z Lublina, pochodzący z różnych środowisk, spotykają się razem, by pomóc Kubie, wykorzystując swoje talenty. Podczas wydarzenia do puszek zbierane będą pieniądze na leczenie Kuby, przygotowane zostaną pamiątki – cegiełki, z których dochód również przekażemy Jakubowi.
Przybądźmy jak najliczniej na to wydarzenie! Pokażmy młodym organizatorom, że warto podejmować wysiłki i pomagać innym, a także że lubelska społeczność potrafi jednoczyć się w ważnej sprawie.
Bieżące informacje na temat Kuby można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/POMAGAMYKUBIE?fref=ts

NAJNOWSZE WPISY

Oferta pracy – PEDAGOGA PRACY PODWÓRKOWEJ
21 lutego 2020
Obchody XXVIII Światowego Dnia Chorych
11 lutego 2020
Remont Domu Zawierzenia w Firleju – małymi krokami do przodu
10 lutego 2020
II Charytatywny Bal Sportowca Lubelszczyzny
10 lutego 2020
XXVII Światowy Dzień Chorego – przyjdź na mecz MKS Perła Lublin i włącz się w zbiórkę
27 stycznia 2020