Już za dwa dni PIERWSZA GALA DARCZYŃCÓW!

Już w tę niedzielę 23 lutego o godz. 18 w auli „Domu Nadziei” Caritas Archidiecezji Lubelskiej odbędzie się I Gala Darczyńców. Jest to pierwsza tego typu uroczystość, której nie możemy się już doczekać!
Podziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom, za dotychczasową pomoc. Będzie to wieczór wyjątkowy. W czasie Gali wręczymy specjalnie przygotowane na tę okazję statuetki „Pomocna Dłoń”.
Na scenie „Domu Nadziei” wystąpią Monika Szostak, Łukasz Jemioła i Kabaret Świerszczychrząszcz.
chłopcy

Cieszymy się, że na nasze zaproszenia odpowiedziało nam tak wiele osób! Ale mamy niespodziankę – zarezerwowaliśmy kilka wolnych miejsc! Jeżeli chcesz razem z nami przeżyć ten wyjątkowy wieczór skontaktuj się z Marią Owczarz, naszą osobą czuwającą nad listą gości.

Maria Owczarz
e – mail: m.owczarz@caritas.pl