Drodzy Darczyńcy i Przyjaciele Caritas!

Dzięki Waszej hojności mogliśmy powołać do życia Fundusz „Caritas Dzieciom”, który będzie finansował najważniejsze potrzeby dzieci z naszej Archidiecezji. Dokładna kwota, jaką wspólnie zebraliśmy to 56 372,99 zł! Z tego 13 767 zł przeznaczyliśmy na lokatę bankową, dzięki czemu w przyszłości będzie nas stać na ufundowanie jeszcze większej ilości posiłków, wyprawek szkolnych, wakacji oraz stypendiów dla dzieci. Za pozostałą kwotę sfinansowaliśmy obiady dla 90 dzieci i to do końca roku szkolnego! Prawda, że fajnie jest pomagać!
To ogromny sukces i mocno wierzymy, że w kolejnej próbie wspólnie pobijemy Rekord Guinnessa. Jeszcze raz możesz wrócić do tych chwil oglądając film.