Zbiórka żywności „TAK. POMAGAM!”

W dniach 25 i 26 września 2020 roku (piątek, sobota), Caritas Archidiecezji Lubelskiej weźmie udział w ogólnopolskiej zbiórce żywności Caritas pod hasłem „Tak, POMAGAM!”. To już osiemnasta edycja zbiórki (która pierwotnie miała odbyć się w kwietniu) podczas której nasi wolontariusze zbierać będą artykuły spożywcze z długim terminem ważności takie jak mąka, ryż, cukier, makaron, płatki kukurydziane, olej, konserwy, herbata, słodycze itp. Z zebranych produktów przygotowane zostaną paczki, które z początkiem października trafią do najuboższych, chorych i bezdomnych mieszkańców naszego województwa.

W przeprowadzeniu Zbiórki pomagają nam jak zawsze niezawodni Wolontariusze, Szkolne Koła i Parafialne Zespoły Caritas. Szacujemy, że w tych dniach wspiera nas blisko 1000 osób.

Jeżeli chciałbyś do nich dołączyć to skontaktuj się z nami.

Potrzebujemy Twojej pomocy.

Koordynator zbiórki – Marta Ogrodowska – Najda, tel. 81 532 95 71, e-mail: mogrodowska@caritas.pl.