Pola Nadziei w Krasnymstawie

To było szczególnie ważne wydarzenie dla Krasnegostawu, w którym od roku 2017 prowadzimy Hospicjum Domowe. Otacza ono opieką pacjentów nieuleczalnie chorych, w terminalnej fazie choroby nowotworowej. Patronem wydarzenia została Wicemarszałek Sejmu Pani Beata Mazurek, która zaszczyciła nas swoją obecnością na Mszy Świętej o godzinie 9:00 w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie. Tuż po mszy Pani Marszałek włączyła się w żonkilową kwestę oraz odwiedziła naszą placówkę Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie.

Drodzy Darczyńcy dziękujemy za tak ochocze włączenie się akcję. Hospicjum Domowe Caritas w Krasnymstawie działa dzięki Waszej ofiarności. Opieka hospicyjna, mimo braku kontraktu z NFZ, jest bezpłatna dla chorego i jego rodziny.

Pola Nadziei (15) Pola Nadziei (28)

Pola Nadziei (41) Pola Nadziei (44) Pola Nadziei (57) Pola Nadziei (61) Pola Nadziei (64) Pola Nadziei (72) Pola Nadziei (73) Pola Nadziei (74)