Leczenie Filipa

Filip ma 12 lat, idzie do 6 klasy. Uwielbia grać na komputerze, układać klocki lego, grać na ukulele, jeździć na hulajnodze i nurkować. Jest bardzo radosnym i aktywnym dzieckiem. Na pierwszy rzut oka wygląda jak w pełni zdrowy chłopiec. Niestety to tylko pozory.

Filip urodził się z zespołem wad złożonych (z wadą kości miednicy i stopy oraz z krótszą nogą). Przeszedł już operacje, które miały pomóc mu wrócić do pełnej sprawności. Niestety podczas jednej z nich doszło do uszkodzenia nerwu i pogorszenia stanu zdrowia. Rodzicom proponowano różnego rodzaju zabiegi, endoprotezę biodra, a nawet blokadę wzrostu zdrowej nogi aby skrócenie tej chorej się nie nasiliło. W czerwcu br. Filip trafił do kliniki dr Paleya w Warszawie, która jest europejską częścią, znanego na całym świecie, instytutu ortopedii na Florydzie, gdzie po wnikliwych konsultacjach okazało się, że lekarze są w stanie przeprowadzić odpowiednią operację. Niestety jej koszt, a także koniecznej po niej 3 miesięcznej rehabilitacji wynosi ok 340 tys. zł.

Rodzice nie są w stanie sami zebrać tak dużej sumy, dlatego apelujemy o Waszą pomoc!

Przekaż swoją darowiznę i pomóż Filipowi wrócić do pełnej sprawności!

Wpłat można dokonywać na nr konta bankowego: 46 1240 1503 1111 0000 1752 8351 z dopiskiem Leczenie Filipa, lub za pośrednictwem PayU ➡️ (link do wpłat)

 

Nie pozostań obojętny! Pomóż!

 

NAJNOWSZE WPISY

Zapytanie ofertowe
29 września 2023
Zawiadomienie
28 września 2023
Praca dla fizjoterapeuty (Krasnystaw)
26 września 2023
109. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy
26 września 2023
Rekrutacja do Wolontariatu Caritas!
21 września 2023

Archiwa

Skip to content