Bijemy Rekord Guinnessa KILOMETRY DOBRA!

Już jutro 1 marca w Galerii Olimp w Lublinie o godz. 12 zainaugurujemy naszą kampanię „Kilometry dobra”. Jest to druga próba pobicia Rekordu Guinnessa na najdłuższy ciąg jedno nominałowych monet. Specjalnie na inaugurację przygotowaliśmy „chodzącą” skarbonkę i rozmieniarkę. Oprócz tego każdy będzie mógł doklejać do ciągu monet swoje złotówki.
Kampania „Kilometry dobra” będzie trwała trzy miesiące. W tym roku ma zasięg ogólnopolski i próbę pobicia Rekordu Guinnessa podejmie z nami aż sześć miast. 1 czerwca odbędzie się jej wielki finał.Celem kampanii jest zebranie środków na Fundusz Caritas Dzieciom, w ramach którego finansowane jest dożywianie, operacje, stypendia, wakacje, wyprawki szkolne dla dzieci z ubogich rodzin.
Zapraszamy wszystkich do włączenia się w naszą kampanię, zbierania i doklejania złotówek!
Do zobaczenia jutro w Galerii Olimp!
Pobijmy razem Rekord Guinnessa!