V Międzypokoleniowy Bal Wolontariusza – Caritas dla Niepodległej

V Bal Wolontariusza to wielkie wydarzenie charytatywne, które już po raz piąty z rzędu zorganizują wolontariusze Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Jego hasło przewodnie to Caritas dla Niepodległej, które wpisuje się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz podkreśla jego wymiar międzypokoleniowy.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są wszystkie osoby – bez względu na wiek, którym bliska jest idea wolontariatu, czyli bezinteresownego działania na rzecz innych. Mogą to być zarówno osoby zrzeszone w Szkolnych Kołach Caritas czy Parafialnych Zespołach Caritas, ale także wolontariusze innych organizacji pozarządowych, członkowie grup nieformalnych czy też sympatycy, osoby, które chcą poczuć klimat wolontariatu i być może do niego dołączyć. Dochód z biletów – cegiełek (ich wartość to 20 zł) przekazany zostanie na zakup wymarzonych prezentów świątecznych dla małych podopiecznych Caritas w ramach akcji „Prezenty z nieba” (o czym więcej tu).

Wydarzenie zostało objęte patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

lubelskie

Kiedy – 24 listopada 2018 roku, start o godzinie 19:00;

Gdzie – Hala MOSiR, im. Z. Niedzieli, Al. Zygmuntowskie 4 w Lublinie;

Jak – imprezę poprowadzi niezawodny Projekt Wodzirej, a swoim występem urozmaici Orkiestra Reprezentacyjna Policji z Warszawy;

Kto – wszyscy wolontariusze bez względu na wiek.

Jak zdobyć bilet?

1) zgłosić się do wolontariuszy Caritas (może masz kogoś znajomego działającego w Centrali lub szkolnym kole Caritas),

2) napisać wiadomość na facebook’u i odebrać bilet w Centrali lub umówić się na indywidualny sposób odbioru biletów,

3) przyjść bezpośrednio do Centrali Caritas (ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 2, wejście także od Targu pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej 15) w godz. 8:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku i tam zdobyć cegiełkę.

Required fields are marked *.

Twoje dane
Dane uczestników
Potwierdzenie

 Więcej informacji: Monika Matacz, kontakt: 696 259 781, m.matacz@caritas.pl.

 


Post Tags: , , , , , , , ,Partnerzy