Za 16 dni FINAŁ KAMPANII!

51 czerwca na Placu Litewskim w Lublinie wielkie wydarzenie. Finał kampanii „Kilometry Dobra”. Pierwszy dzień czerwca jest dniem wyjątkowym, to święto najmłodszych pociech, specjalnie dla nich w tym dniu przygotowaliśmy wiele zabaw i niespodzianek.
Dzieci i młodzież z lubelskich szkół tańca zaprezentują swoje umiejętności na olbrzymiej scenie kilometrów dobra. Karatecy pokażą co robić by zdobyć czarny pas, a animatorzy, umilą czas zabawą i zadbają, aby uśmiech nie schodził z twarzy najmłodszych. Ale to nie wszystko. Na Placu Litewskim stanie dmuchany plac zabaw i olbrzymi basen z piłeczkami. Każde dziecko będzie mogło podziwiać niesamowite umiejętności sztukmistrzów. Oczywiście nie zapominamy o układaniu złotówek.
Finał naszej kampanii 1 czerwca w Dzień Dziecka to data nieprzypadkowa. Wszystkie złotówki, które uda się nam zebrać i ułożyć, w całości zostaną przekazane na Fundusz Caritas Dzieciom. Dzięki funduszowi możemy dożywiać ubogie dzieci i młodzież z terenu Archidiecezji Lubelskiej, sprawiać im radość zakupem wyprawek szkolnych, pomagać w trudnych momentach, takich jak choroba czy potrzeba rehabilitacji. Razem możemy pomóc jeszcze więcej! Wspólnie ułóżmy kilometry dobra, wyklejmy złotówki dobra! Bo czy jest coś piękniejszego niż radość i uśmiech dziecka?
PS Na ten wielki dzień przygotowaliśmy wiele atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Konkursy, fishmob i koncerty. Szczegóły wkrótce!

NAJNOWSZE WPISY

Kolejny szpital w Jemenie pod opieką Caritas Polska
6 czerwca 2023
Piknik Wolontariuszy SKC
5 czerwca 2023
Program „Na codzienne zakupy”
22 maja 2023
Przyroda. Poczuj i pokochaj!
11 maja 2023
Wakacyjna Akcja Caritas
9 maja 2023

Archiwa

Skip to content