Śniadanie Wielkanocne!

W najbliższą sobotę (Wielką Sobotę)- 08.04.2023 r. na placu Caritas Archidiecezji Lubelskiej  przy al. Unii Lubelskiej 15 o godz. 11:00 (oraz w Jadłodajni im. Matki Teresy z Kalkuty przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie, ul. Okrzei 38) odbędzie się ŚNIADANIE WIELKANOCNE DLA POTRZEBUJĄCYCH!

Święta Wielkiej Nocy to wyjątkowy czas dla nas wszystkich. Chcemy radować się ze Zmartwychwstania Pańskiego, a przede wszystkim nie chcemy trwać w tej radości sami. Pragniemy, aby w święta nikt nie czuł się osamotniony, odtrącony, niechciany. Dlatego jak co roku, w Wielką Sobotę spotkamy się na placu naszej Caritas aby móc wspólnie się pomodlić, podzielić się jajkiem i razem przeżywać radość Zmartwychwstania. Dodatkowo nasi wolontariusze będą rozdawać paczki żywnościowe, przygotowane m.in. z produktów zebranych podczas minionej Zbiórki Żywności „Tak. Pomagam!”.

Na Śniadanie Wielkanocne zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić z nami ten dzień (osoby bezdomne, samotne, ubogie, potrzebujące- zarówno z Polski jak i z Ukrainy). Podczas Śniadania będzie obecny z nami ks. Arcybiskup Stanisław Budzik. Co ważne, nie prowadzimy wcześniejszych zapisów. Każdy kto przyjdzie otrzyma bilet wstępu, który będzie jednocześnie uprawniał do odbioru paczki. Natomiast do wcześniejszego zgłaszania swojej obecności zachęcamy Wolontariuszy, którzy jak zawsze, przy wszelkich działaniach są naszą siłą i ogromnym wsparciem. Chętne osoby prosimy o kontaktowanie się z koordynatorem wolontariatu– Wiktorem Harasimiukiem pod numerem telefonu: 668 770 774.

NAJNOWSZE WPISY

Dzień Dobra 2024!
5 kwietnia 2024
Śniadanie Wielkanocne 2024
3 kwietnia 2024
Życzenia dla kapłanów z okazji Wielkiego Czwartku!
27 marca 2024
Przekaż swoje 10 zł!
26 marca 2024
Śniadanie Wielkanocne dla potrzebujących
20 marca 2024

Archiwa

Skip to content