Tylko 4 dni do MECZU CHARYTATYWNEGO – byli piłkarze Reprezentacji Polski vs Reprezentacja Księży. Przekaż darowiznę DLA DZIECI!

1 maja o godzinie 19 w Hali Globus odbędzie się Mecz Charytatywny. Zmierzą się w nim byli piłkarze Reprezentacji Polski vs Reprezentacja Księży (Mistrzowie Europy). Udział w meczu potwierdzili m. in: Jacek Krzynówek, Jacek Bąk, Jerzy Brzęczek, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow, Tomasz Jasina, Dariusz Dudek. Mecz komentować będą  Andrzej Strejlau oraz Rafał Patyra. Podczas meczu połączy się z nami online Jakub Błaszczykowski! 
Weź razem z nami udział w meczu i podejmij próbę pobicia Rekordu Guinnessa na najdłuższy odcinek złotówek w Polsce! Wszystkie darowizny zamienimy na złotówki i 1 czerwca ułożymy jedna za drugą! 

Wystarczy wejść na WWW (www.kilometrydobra.pl/caritaslublin/mecz) i przekazać darowiznę uprawniającą do udziału w meczu! Dla dzieci!!!

PLAKAT-CHARYTAT
Mecz charytatywny odbędzie się w ramach IX Mistrzostw Polski Ministrantów w Piłce Halowej o Puchar „KnC” – Króluj nam Chryste. Odbędą się w dniach 1 i 2 maja 2014 roku w
Lublinie. Ok. 1300 uczestników podzielonych na III kategorie (Ministranci, Lektorzy młodsi i starsi) przyjedzie do naszego miasta, aby podjąć walkę o Puchar. Eliminacje do turnieju finałowego rozpoczęły się już we wrześniu 2013 roku.
Biorąc udział w meczu pomagasz najuboższym dzieciom z terenu Archidiecezji Lubelskiej! Wspierasz Fundusz Caritas Dzieciom!

Weź razem z nami udział w meczu i podejmij próbę pobicia Rekordu Guinnessa na najdłuższy ciąg złotówek w Polsce!

 

NAJNOWSZE WPISY

Bogdanka wspiera stypendystów Funduszu Sportowe Skrzydła
26 maja 2020
Telefoniczne porady terapeuty
19 maja 2020
Kolejna darowizna dla potrzebujących od Krajowej Spółki Cukrownictwa S.A.
12 maja 2020
Zapraszamy do Kiermaszu Charytatywnego
4 maja 2020
Pani Anna (fot. Wioletta Pęcak)
Pożar zabrał Kajetanowi dom – pomóżmy go odbudować
17 kwietnia 2020