Centrum Charytatywne w Krasnymstawie

W naszym Centrum Charytatywnym Caritas w Krasnymstawie codziennie dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych podopiecznych i pacjentów. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu o podłożu ortopedycznym, reumatologicznym i neurologicznym, zarówno dorosłych jak i dzieci.
 
Prowadzimy m.in. Ośrodek Rehabilitacji, który oferuje szereg zabiegów i ćwiczeń, takich jak:
✅ zabiegi z zakresu fizykoterapii – laser, UD, prądy DD, prądy interferencyjne, prądy Tens, prądy Trauberta, galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja, DKF, Terapuls, ultrafonoforeza, sollux, PMNCz, krioterapia,
✅ zabiegi z zakresu kinezyterapii – kinesiology taping, ćwiczenia bierne, ćwiczenia czynno-bierne, ćwiczenia w odciążeniu, ćwiczenia czynne w odciążeniu z oporem, ćwiczenia z oporem, ćwiczenia wspomagane, ćwiczenia izometryczne, ćwiczenia oddechowe, pionizacja, ćwiczenia ogólnousprawniające, indywidualna praca z pacjentem,
✅ masaże lecznicze: klasyczny, limfatyczny, hydromasaż.
 
Codziennie z naszego Ośrodka Rehabilitacji korzysta ok. 60 pacjentów, a w ubiegłym roku skorzystało z niego 1133 pacjentów.
 
Ponadto w Centrum działa Hospicjum Domowe (12 pacjentów) i Świetlica dla dzieci (20 dzieci), a także odbywają się spotkania dla Pań Amazonek- kobiet po mastektomii (ok.15 osób).

NAJNOWSZE WPISY

Oferta pracy dla Terapeuty w SOW
19 lutego 2024
XXXII Światowy Dzień Chorego
14 lutego 2024
„Nie jest dobrze, by człowiek był sam”
8 lutego 2024
Zbiórka na leczenie Łukasza
1 lutego 2024
Podsumowanie XI Gali Caritas!
24 stycznia 2024

Archiwa

Skip to content