Przekaż 1%

1% a

Celem tegorocznej kampanii jest pozyskanie środków finansowych na poprawę jakości życia podopiecznych Hospicjum Domowego w Krasnymstawie, zakup łóżek pielęgnacyjnych dla obłożnie chorych oraz rozbudowa jadłodajni Anielska Przystań dla bezdomnych i potrzebujących.

 

Pobierz darmowy program dedykowany Caritas Archidiecezji Lubelskiej
i przekaż 1% naszym podopiecznym

PIT (kliknij aby pobrać program lub wypełnić PIT online)

 

diagram2

 

Jak przekazać 1% podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Lubelskiej?

pani Małgosia

1.Oblicz 1% z ogólnej kwoty twojego podatku dochodowego – PAMIĘTAJ – możesz to zrobić w specjalnie przygotowanym dla nas programie do rozliczeń PIT (kliknij tu) 
2.Wpisz wartość 1% (w zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół, np. 1,52 zł = 1,50 zł) w odpowiednią rubrykę Twojego zeznania podatkowego.
3.Wybierz Caritas Archidiecezji Lubelskiej z wykazu organizacji pożytku publicznego poprzez podanie jej nazwy i numeru wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego:
Caritas Archidiecezji Lubelskiej KRS: 0000204819

Uwaga:Nie trzeba dokonywać żadnych wpłat. Pieniądze na konto Caritas przekazuje Urząd Skarbowy w terminie do trzech miesięcy.

 

przekaz2-haslo

 

 

Jak przekazać 1% od serca na rzecz Caritas Archidiecezji Lubelskiej ?

Wpłać kwotę wyliczonego podatku bezpośrednio na konto Caritas Archidiecezji Lubelskiej 96 1240 1503 1111 0010 5056 2610 z dopiskiem 1% od serca lub skorzystaj z płatności Dotpay (kliknij tu).

Dziękujemy!

Więcej o celach naszej kampanii 1% można zapoznać się na stronie www.2procent.pl

 

Więcej o naszej działalności pomocowej w 2017 roku można przeczytać tu.

 

 


Partnerzy