Przekaż 1%

slider-lublin

Pobierz darmowy program dedykowany Caritas Archidiecezji Lubelskiej
i przekaż 1% naszym podopiecznym

PIT (kliknij tu aby pobrać program)

PIT (kliknij aby wypełnić PIT online)

Jak przekazać 1% podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Lubelskiej?

pani Małgosia

1.Oblicz 1% z ogólnej kwoty twojego podatku dochodowego – PAMIĘTAJ – możesz to zrobić w specjalnie przygotowanym dla nas programie do rozliczeń PIT (kliknij tu)
2.Wpisz wartość 1% (w zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół, np. 1,52 zł = 1,50 zł) w odpowiednią rubrykę Twojego zeznania podatkowego.
3.Wybierz Caritas Archidiecezji Lubelskiej z wykazu organizacji pożytku publicznego poprzez podanie jej nazwy i numeru wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego:
Caritas Archidiecezji Lubelskiej KRS: 0000204819

Uwaga:Nie trzeba dokonywać żadnych wpłat. Pieniądze na konto Caritas przekazuje Urząd Skarbowy w terminie do trzech miesięcy.

przekaz2-haslo

Jak przekazać 1% od serca na rzecz Caritas Archidiecezji Lubelskiej ?

Wpłać kwotę wyliczonego podatku bezpośrednio na konto Caritas Archidiecezji Lubelskiej 96 1240 1503 1111 0010 5056 2610 z dopiskiem 1% od serca lub skorzystaj z płatności Dotpay (kliknij tu).

Bezpłatny program do rozliczania deklaracji podatkowej za 2016 r. można pobrać klikając w ten link.

Celem tegorocznej kampanii jest pozyskanie środków finansowych na działalność pomocową osobom starszym i schorowanym realizowaną przez Centrum Charytatywne w Krasnymstawie oraz zwiększenie pomocy dla potrzebujących dzieciom w ramach Funduszu Caritas Dzieciom.

Dzięki Państwa wsparciu, kwota z tytułu odpisu 1% podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Lubelskiej przekazanych w 2016 roku wyniosła blisko 145 630 złotych!

Dziękujemy!

Dzięki tym środkom Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie w 2016 roku swoją pomocą otoczyło blisko 2400 osób – chorych, niepełnosprawnych, seniorów, dzieci oraz młodzież.