Zostań Wolontariuszem Wigilii Caritas!

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostał jeszcze ponad miesiąc, a w naszej Caritas przygotowania do Wigilii trwają pełną parą. Po dwóch latach pandemicznej przerwy znów spotkamy się wszyscy przy jednym stole. Towarzyszyć nam będzie wspólna modlitwa, posiłek i kolędowanie, bez poczucia osamotnienia i odrzucenia. W tym roku będzie to już 6. Wigilia Miłosierdzia Caritas, która zgromadzi w ten wyjątkowy dzień setki ubogich, bezdomnych, starszych, samotnych, potrzebujących aż w 4 miastach: w Lublinie, Chełmie, Puławach i Krasnymstawie. Rozpoczniemy o godz. 10:00, oczywiście 24 grudnia! 

Tak wielkie wydarzenie charytatywne potrzebuje wsparcia WOLONTARIUSZY! Dlatego jeśli chcesz spędzić Wigilijny poranek razem z potrzebującymi i dać im w te Święta choć namiastkę ciepłej i rodzinnej atmosfery ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ wypełniając formularz: (link do formularza zgłoszeniowego)

Wszelkie pytania prosimy kierować po numer telefonu: 668 770 774, bądź na adres e-mail: wolontariat.lublin@caritas.pl

A już wkrótce, na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych pojawią się szczegółowe informacje dotyczące Wigilii Caritas.

NAJNOWSZE WPISY

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 2-3 GRUDNIA
1 grudnia 2022
FESTIWAL WOLONTARIATU!
30 listopada 2022
SYLWESTER z Caritas!
30 listopada 2022
Program Rodzina Rodzinie
8 listopada 2022
Program pomocy osobom bezdomnym
4 listopada 2022

Archiwa

Skip to content