Zapraszamy na pielgrzymkę do Lourdes

13 maja 1992 roku w Fatimie został ogłoszony przez św. Jana Pawła II dekret ustanawiający Światowy Dzień Chorego. W przyszłym roku mija 25 lat od tego wydarzenia.  Pragniemy oddać cześć św. Janowi Pawłowi II, który swoją ostatnią podróż zagraniczną odbył do Lourdes oraz podziękować Opatrzności Bożej za łaski, których doświadczyli chorzy, ich rodziny i całe środowisko medyczne.
Pielgrzymka odbędzie się w terminie 17 – 24 września 2017 roku. Pociąg specjalny, złożony z wagonów sypialnych, wyruszy z Warszawy, by po ok. 30 godzinach  dotrzeć do Lourdes. Na miejscu pielgrzymi spędzą 4 dni, mieszkając w Domu Pielgrzyma na terenie Sanktuarium.
Zaproszenie do udziału w pielgrzymce kierujemy do osób starszych, chorych, niepełnosprawnych, a także lekarzy, pielęgniarek i szerokiego grona osób związanych ze Służbą Zdrowia. Chcemy wspólnie z chorymi i ich opiekunami przeżyć rekolekcje w czasie podróży oraz przed Grotą Massabielle w Lourdes.
Bliższe informacje i zapisy pod numerem telefonu: 795 560 888 lub  mailowo: pielgrzymki@adastra.waw.pl (organizatorem pielgrzymki jest Biuro podróży Ad Astra).