Upiecz ciasto na Wigilię dla potrzebujących

slider ublin

24 grudnia w hali Targów Lublin organizujemy wyjątkowe wydarzenie. Będzie to Wigilia Miłosierdzia, która zgromadzi ponad 500 potrzebujących osób. W ten wyjątkowy dzień przy jednym stole, jak w rodzinie, usiądziemy do stołu, zjemy posiłek, zaśpiewamy kolędy bez poczucia osamotnienia i odrzucenia.

Przygotowania do Wigilii weszły w decydującą fazę. Zbieramy żywność, przygotowujemy paczki, produkty żywnościowe, a nawet lepimy już pierogi. Jednym z dań, którym chcemy obdarować uczestników Wigilii jest ciasto. Możesz się włączyć w to wydarzenie i je upiec. Drodzy Przyjaciele, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku. Piernik, keks, babka, sernik czy inne ciasto. Liczy się każdy blacha, każdy kawałek.

Do 22 grudnia czekamy na Wasze wypieki w siedzibie Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy al. Unii Lubelskiej 15 w godzinach 9:00 – 14:00, szczegółowe informacje pod numerem telefonu 660 188 077. Uwaga, w wyjątkowych sytuacjach możliwy jest odbiór ciast z terenu miasta Lublin.

Pamiętaj, że wciąż możesz wesprzeć finansowo organizację Wigilii, więcej informacji tu.

Homeless man
Homeless man

NAJNOWSZE WPISY

Kolejny szpital w Jemenie pod opieką Caritas Polska
6 czerwca 2023
Piknik Wolontariuszy SKC
5 czerwca 2023
Program „Na codzienne zakupy”
22 maja 2023
Przyroda. Poczuj i pokochaj!
11 maja 2023
Wakacyjna Akcja Caritas
9 maja 2023

Archiwa

Skip to content