Skrzydła – nabór wniosków zakończony.

Komisja Stypendialna Caritas Archidiecezji Lubelskiej do 15 października podejmie decyzję ws. przyznanych stypendiów i poinformuje zainteresowanych wnioskodawców. Wnioski zawierające błędy formalne lub złożone po 30 września nie będą rozpatrywane.
Informację o przyznanych stypendiach oraz umowy określające warunki przyznanego stypendium zostaną wysłane pocztą do Szkół.
UWAGA:
Każdą umowę po podpisaniu przez Dyrekcję Szkoły  należy odesłać do Centrali Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
Po otrzymaniu podpisanej umowy Caritas Archidiecezji Lubelskiej dokona przelewu środków finansowych na wskazane we wniosku konto Szkoły lub Rady Rodziców.