Seniorzy do boju! Międzypokoleniowe korepetycje dla naszych podopiecznych

100na100_dlaDiecezji_master_A3Wolontariusze Caritas Archidiecezji Lubelskiej od początku roku szkolnego udzielali korepetycji podopiecznym, teraz do projektu zapraszamy seniorów.
Nikt nie ma w sobie takiego ciepła i doświadczenia życiowego jak oni. Drodzy seniorzy, jeżeli chcielibyście wziąć udział w tej akcji i mieć realny wpływ na kształtowanie intelektu najmłodszych, zachęcamy do zgłoszenia się do udziału w projekcie.

Zapewnimy odpowiednie przygotowanie do prowadzenia korepetycji. Najpierw opowiemy o wolontariacie, o prawach jako wolontariusza, o tym, czym jeszcze zajmujemy się w Caritas (apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc może zostaniesz z nami na dłużej), a także podpowiemy jak na dobre inicjatywy zbieramy pieniądze, jak przekonywać ludzi, by wsparli to, o co walczymy, o co będziemy walczyć razem.

Później doświadczony pedagog podpowie bardzo techniczne rzeczy – jak przygotowywać się do korepetycji, z jakich pomocy możesz korzystać, by zajęcia były ciekawsze, jak zainteresować dziecko albo nauczyć się skupiać jego uwagę i stymulować pracę mózgu.

Podaruj swoją wiedzę naszym podopiecznym, może odmienić ich życie.

Nie zwlekaj, wypełnij formularz i ślij go na wolontariat.lublin@caritas.pl.
Formularz zgłoszeniowy: Międzypokoleniowe korepetycje
Razem możemy więcej!

NAJNOWSZE WPISY

Zapytanie ofertowe
29 września 2023
Zawiadomienie
28 września 2023
Praca dla fizjoterapeuty (Krasnystaw)
26 września 2023
109. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy
26 września 2023
Rekrutacja do Wolontariatu Caritas!
21 września 2023

Archiwa

Skip to content