Paczki świąteczne wyruszyły na Wołyń

Dziś w godzinach porannych dwa busy wypakowane po brzegi paczkami świątecznymi (ok.300 sztuk) dla Polaków mieszkających na Wołyniu wyruszyły w drogę. Wszystko dzięki zbiórce darów rzeczowych zorganizowanej przez Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie pod honorowym patronatem Pani Teresy Hałas – Poseł na Sejm RP.

Przewidujemy, że jeszcze dziś w późnych godzinach wieczornych dotrą na miejsce, do parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w miejscowości Kiwerce.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za tak hojne wsparcie akcji, a ks. Pawłowi Tomaszewskiemu wraz jadącymi z nim wolontariuszami życzymy szczęśliwej drogi.

Niech Pan Bóg prowadzi.