„Cztery razy WY!” – konkurs dla szkół Archidiecezji Lubelskiej

Konkurs wpisuje się  w dwie innowacyjne, prowadzone na terenie Archidiecezji Lubelskiej kampanie – „Kilometry dobra” oraz „2% – 1% z podatku i 1% od serca” oraz tradycyjną już kampanię „Jałmużna wielkopostna”.

Idea konkursu jest bardzo prosta i mieści się w 4 słowach:

1)      WYklej – zbiórki złotówek, które następnie w ramach działania „Wyklej rekord” zostaną włączone do kampanii „Kilometry dobra”.

2)      WYkręć się – zbiórki plastikowych nakrętek.

3)      WYpełnij – zbiórki deklaracji od osób rozliczających się z PIT, które zostaną włączone do kampanii „2% – 1% z podatku i 1% od serca”.

4)      WYkaż – zbiórki doświadczeń na polu działań PR-owych poprzez wykonywanie fotografii i filmów oraz promocję na portalach społecznościowych.

Konkurs trwa od 10 marca do 23 maja 2014r. Przez ten okres wystarczy zbierać złotówki, plastikowe nakrętki, deklaracje i robić dużo zdjęć. Dzięki temu uczniowie mogą wygrać dla swojej szkoły aparat fotograficzny z możliwością nagrywania filmów w jakości HD! Szczegóły konkursu, regulamin poniżej.

Załącznik do regulaminu

Formularz zgłoszeniowy

Każda Szkoła, które bierze udział w konkursie tworzy „Drużynę Caritas” i wybiera jedno z dzieci będących podopiecznymi Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Chcemy w ten sposób pokazać uczniom, że biorąc udział w konkursie „Cztery razy WY!”, zbierają środki finansowe i pomagają konkretnemu dziecku.

Poniżej rysunki przedstawiające dzieci*, dla których można stworzyć „Drużynę Caritas”.

druzyna_2procent

*Są to dzieci objęte pomocą Funduszu Caritas Dzieciom Archidiecezji Lubelskiej.

Zgłoś swoją szkołę do konkursu – w tym celu skontaktuj się z Asią Skólimowską pod nr telefonu 668-770-774, e-mail: j.skolimowska@caritas.pl.
Organizatorem konkursu jest  Caritas Archidiecezji Lubelskiej.