Mobilna aplikacja Caritas – bądź online w pomaganiu

Kilka kliknięć w swoim telefonie i jesteś na bieżąco z naszymi działaniami, aktualnościami i pilnym zbiórkami ratującymi życie, w które możesz się włączyć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy pobrać aplikację mobilną naszej Caritas.

Dla naszej organizacji połączenie technologi z charytatywnością jest wyjątkowe i bardzo pożądane. Dzięki temu możemy bardzo szybko ogłaszać zbiórki środków pieniężnych ratujących ludzkie życie lub na bieżąco w bardzo szybki i łatwy sposób informować o naszych działaniach. Zachęcam do pobrania naszej aplikacji i do jej stałego monitorowania, aby być online w pomaganiu potrzebującym – zachęca ks. Wiesław Kosicki, dyrektor Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

W aplikacji znajdziemy wiele informacji o działalności naszej Caritas. Dzięki liście naszych placówek możemy skierować zainteresowane osoby do miejsc, w których uzyskają potrzebną pomoc np. do Centrum Charytatywnego, jadłodajni czy Dziennego Ośrodka dla Osób Bezdomnych. Oprócz danych kontaktowych, możemy przenieść się bezpośrednio do nawigacji lub dzięki geolokalizacji wyszukać punkty najbliżej nas. Przygotowano też panel ułatwiający darczyńcom wsparcie konkretnych akcji i działań. Znajdziemy szczegółowy opis i zdjęcia potrzeb oraz dokładną kwotę potrzebną na dany cel.

Aplikacja ułatwia też kontakt z osobami wspierającymi potrzebujących.

Odpowiedzialnymi za stworzenie silnika aplikacji jest Indico Plus.

Aplikację Caritas można pobrać za darmo na telefony z systemem Android i iOS
http://bit.ly/CaritasAndroid
http://bit.ly/CaritasiOS

Po zainstalowaniu na smartfonie wybierz Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

NAJNOWSZE WPISY

Bogdanka wspiera stypendystów Funduszu Sportowe Skrzydła
26 maja 2020
Telefoniczne porady terapeuty
19 maja 2020
Kolejna darowizna dla potrzebujących od Krajowej Spółki Cukrownictwa S.A.
12 maja 2020
Zapraszamy do Kiermaszu Charytatywnego
4 maja 2020
Pani Anna (fot. Wioletta Pęcak)
Pożar zabrał Kajetanowi dom – pomóżmy go odbudować
17 kwietnia 2020