Zapraszamy do Ośrodka Rehabilitacyjnego w Krasnymstawie

Zapraszamy do nowo powstałego Ośrodka Rehabilitacyjnego przy ul. Szkolnej 9 w Krasnymstawie.

Przyjmujemy pacjentów ze skierowaniem od lekarza POZ lub innego specjalisty.

Oferujemy:

• zabiegi z zakresu fizykoterapii: laser, UD, prądy DD, prady interferencyjne, prądy Tens, prądy Trauberta, galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja, DKF, Terapuls, ultrafonoforeza, sollux, PMNCz, krioterapia,
  • zabiegi z zakresu kinezyterapii: kinesiology taping,ćwiczenia bierne, ćwiczenia czynno-bierne, ćwiczenia w odciążeniu, ćwiczenia czynne w odciążeniu z oporem, ćwiczenia z oporem, ćwiczenia wspomagane, ćwiczenia izometryczne, ćwiczenia oddechowe, pionizacja, ćwiczenia ogólnousprawniające, indywidualna praca z pacjentem
  • masaż leczniczy

Leczymy pacjentów z różnymi schorzeniami: reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), ostre zespoły bólowe kręgosłupa, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK), nerwobóle, rwa kulszowa, rwa udowa, choroba zwyrodnieniowa stawów, zespół cieśni nadgarstka, zapalenie zatok przynosowych, porażenia nerwów, stany po urazach narządu ruchu, stany po przebytych udarach OUN, stwardnienie rozsiane (SM), porażenie spastyczne i wiotkie, ostroga piętowa, zespoły bolesnego łokcia, stany po zabiegach operacyjnych narządu ruchu, różne ograniczenia sprawności ruchowej.

Rejestracja medyczna pod numerem telefonu

Ośrodek rehabilitacyjny otwarty w godzinach:

7.30 – 15.30

Naszymi pracownikami są wykwalifikowani fizjoterapeuci posiadający liczne kursy i szkolenia (kinesiogy taping, PNF, Terapia manualna, Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego i kolanowego itp.), z kilkuletnim doświadczeniem.

Kierownik Ośrodka Rehabilitacji mgr Anna Marchewka

Fizjoterapeuci: mgr Barbara Ogrodniczuk, mgr Karol Błaszczak, mgr Edyta Domańska, mgr Agata Lachawiec, mgr Dorota Brzyszko. Rejestracja: Dorota Badach, Monika Kędziera