Drużyna Caritas odpowiedzialna społecznie:

JERÓNIMO MARTINS przekazuje do jadłodajni Anielska Przystań produkty żywnościowe oraz troszczy się o poprawę jakości życia seniorów w Archidiecezji Lubelskiej
Założenia kooperacji są bardzo proste: na opakowaniach makaronów POL-MAK „4-jajecznych tradycyjnych z Ludwina” zostało umieszczone logo Caritas z informacją ”Kupując ten produkt wspierasz dożywianie dzieci!”.
To Enzo wykreowało stronę, z której czerpiesz informacje, stworzyło nasze reklamy w Google Ads i zadbało o nasza komunikację – wszytko, aby jeszcze lepiej pomagać. Dba o naszą autentyczność w sieci.

Selgros

Już dwukrotnie firma Selgros Cash&Cary ufundowała produkty do przygotowania wigilijnego poczęstunku podczas Wigilii Caritas dla osób bezdomnych. Tym samym otoczyła pomocą ponad 1000 osób potrzebujących w Lublinie.

Lubelskie Dworce S.A.

Wspierają nas w organizacji akcji skierowanych dla osób bezdomnych. Biorą aktywny udział w Śniadaniu Wielkanocnym, Wigilii Miłosierdzia oraz rekolekcjach dla osób bezdomnych.

Fundacja „Dbam o zdrowie”

Dzięki Fundacji „Dbam o zdrowie” z siedzibą w Warszawie realizujemy projekt, którego celem jest pomoc osobom chorym, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, polepszenie stanu zdrowia beneficjentów, oraz możliwość kontynuowania leczenia, lub rozpoczęcia leczenia poprzez finansowanie w całości lub w części zakupu produktów leczniczych i materiałów medycznych.

Masz firmę?
Zostań partnerem Lubelskiej Caritas