KilometryDobra edycja 2015 – startujemy już w najbliższy piątek!

Zaczynamy przygotowania do naszej inauguracji. W tym roku będzie nietypowo. Dwie drużyny, jedna trasa i jeden cel – zebrać jak najwięcej złotówek. Kto zwycięży – okaże się już w najbliższy piątek w samym centrum Lublina.

Nasz cel w tym roku to zebranie środków finansowych na budowę Centrum Charytatywnego Caritas w Krasnymstawie.  Od wielu lat marzymy by wybudować i uruchomić Centrum Charytatywne w Krasnymstawie. W ramach dziennego ośrodka, hospicjum domowego i sal rehabilitacyjnych przyjmowane będą przede wszystkim osoby starsze, ale nie zapomnimy także o dzieciach i młodzieży, dla których powstaje świetlica środowiskowa, czy centrum wolontariatu. Wartość całego projektu budowy Centrum to 3 278 033,80 zł, brakuje nam jeszcze 1 197 000 zł. Jego budowę ukończymy jeszcze w 2015 roku.
Układając z nami KilometryDobra wspieracie budowę CENTRUM CHARYTATYWNEGO W KRASNYMSTAWIE.
slider lub
Tymczasem prezentujemy Wam kolejną kartę naszego wyjątkowego kalendarza na 2015 rok, który wydaliśmy wspólnie z klubem GKS Górnik Łęczna. Marzec poświęciliśmy inauguracji kampanii KilometryDobra, główną rolę odgrywa w nim złotówka 🙂

projekt1a-4