IV Bal Wolontariusza – Vivat Polska! Zapraszamy do wspólnej zabawy w szczytnym celu

slider lublin
Wielkimi krokami zbliża się IV Bal Wolontariusza – Vivat Polska!, który jest nieprzeciętną okazją do wyśmienitej zabawy w doborowym towarzystwie, a na dodatek w szczytnym celu. Jeśli więc czujesz, że chciałbyś stać się jego częścią – nie wahaj się, zdobądź bilet już dziś.
 
Po co?
Bal powstał z myślą o wolontariuszach działających w wielu organizacjach na terenie województwa lubelskiego, ale także tych, którym idea pomagania nie jest obca, choć może robią to nieoficjalnie i w swoim środowisku, czy też po prostu darzą ogromnym szacunkiem tych, którzy angażują się w działalność społeczną.
 
Dla kogo?
Bawimy się nie dla samej zabawy, to byłoby zdecydowanie za proste. Ponieważ w naturze mamy myślenie o innych dochód z Balu co roku przeznaczamy na Prezenty z Nieba. Są to nietuzinkowe podarunki (bo takie naprawdę wymarzone), które przygotowujemy, a następnie najlepszy następca św. Mikołaja – inny Biskup – Ks. Bp Artur Miziński wręcza je naszym milusińskim – najmłodszym podopiecznym Caritas. W tym roku znów mamy ambitny plan obdarowania ponad setki dzieciaków, także liczymy na pomoc w realizacji tej misji :)
 
Czemu Vivat Polska?
Co roku decydujemy się na pewien motyw przewodni. W ubiegłych latach były to „Nocna Maskarada”, „Aleja Gwiazd” i „Krańce Świat”. Dla każdego Polaka 11 listopada jest szczególnym dniem w roku. Odbywają się liczne apele, akademie, przemarsze. W roku bezpośrednio poprzedzającym obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości organizujemy wspólnie IV Bal Wolontariusza – Vivat Polska! Połączymy uroczysty charakter tego dnia z dobrą zabawą rzucając przy tym światło na współczesny patriotyzm. Pokażemy, że jesteśmy dumni z bycia Polakami. Mamy to szczęście, że nie musimy dosłownie oddawać swojego życia za Ojczyznę, ale oddajemy je symbolicznie włączając się w różne inicjatywy podejmowane by innym żyło się lepiej, by pielęgnować kulturę, dbać o środowisko. W ten sposób staramy się, by Polska stawała się coraz lepsza, by być wzorami do naśladowania.
 
Jak zdobyć bilet?
1) zgłosić się do wolontariuszy Caritas (może masz kogoś znajomego działającego w Centrali lub szkolnym kole Caritas),
2) napisać wiadomość na facebook’u i odebrać bilet w Centrali lub umówić się na indywidualny sposób odbioru biletów,
3) przyjść bezpośrednio do Centrali Caritas (ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 2, wejście także od Targu pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej 15) w godz. 8:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku i tam zdobyć cegiełkę.

Required fields are marked *.

Twoje dane
Dane uczestników
Potwierdzenie
Więcej informacji: Joanna Bańczerowska, kontakt: 668 770 774,j.skolimowska@caritas.pl.

Post Tags: , , , , , , , , , ,Partnerzy