Bezpłatne leki dla potrzebujących – „Razem możemy więcej” 2018 Edycja VI

Kolejny raz  dzięki Fundacji „Dbam o zdrowie” z siedzibą w Warszawie realizujemy projekt, którego celem  jest pomoc osobom chorym, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, polepszenie stanu zdrowia beneficjentów, oraz możliwość kontynuowania leczenia, lub rozpoczęcia leczenia poprzez finansowanie w całości lub w części zakupu produktów leczniczych i materiałów medycznych. Jest to VI Edycja Konkursu Grantowego „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!” prowadzonego przez Fundację Dbam o Zdrowie.

Od 01 marca b.r. do 31 stycznia 2019 roku w siedzibie naszej organizacji osobom potrzebującym będą wydawane karty w formie voucherów o wartości 100 zł. Do tej kwoty w aptekach sieci „Dbam o zdrowie” nasi podopieczni mogą wykupić leki całkowicie za darmo.
Prosty i przejrzysty schemat udzielania pomocy.