Anielskie Smaki – catering odpowiedzialny społecznie

Catering Anielskie Smaki to kolejna inicjatywa służąca najbardziej potrzebującym zainicjowana przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej. W działającym od wielu lat Punkcie Pomocy Doraźnej Caritas można otrzymać nową formę pomocy, ciepły posiłek.
Wszytko dzięki jadłodajni Anielska Przystań, w której posiłki zapewnia Catering Anielskie Smaki prowadzony przez Fundację Dantis (powołaną przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej). Każdy z potrzebujących od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:30 otrzyma bezpłatnie ciepły posiłek w specjalnie przygotowanym i ogrzewanym pomieszczeniu w siedzibie Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy al. Unii Lubelskiej 15.

Doskonale wiemy, że możemy na Was liczyć w sytuacjach kryzysowych: ktoś traci dom, ucierpiał w wypadku, czy kiedy ratujemy czyjeś życie. Bardzo dziękujemy za te gesty solidarności z bliźnimi! Chcemy pójść krok dalej i zaprosić Cię do regularnej i nowej formy pomocy. Takiej bez rozgłosu, ale bardziej efektywnej. Wystarczy:

  1. Skorzystać z usług świadczonych przez Catering Anielskie Smaki, który świadczy kompleksową obsługę cateringową na targach, konferencjach, kongresach, eventach oraz spotkaniach dyplomatycznych na terenie całego Lublina i okolic. Klientom indywidualnym oferuje obsługę cateringową podczas wydarzeń takich jak: chrzciny, komunie, urodziny, stypy oraz prywatne spotkania w domu czy garden party. Więcej informacji na www.anielskiesmaki-catering.pl lub pod nr telefonu 660 188 077. KAŻDY ZAMÓWIONY POSIŁEK TO POMOC POTRZEBUJĄCYM;
  2. Zostać regularnym Darczyńcą Anielskiej Przystani i zdecydować jaką kwotę chcesz przekazać co miesiąc. Może to być 20, 30, 50, czy 100 zł. W tytule przelewu wpisz – bezpłatne i ciepłe posiłki dla bezdomnych w Anielskiej Przystani i ustaw stałe zlecenie – Pekao S.A. V Oddział w Lublinie, nr 46 1240 1503 1111 0000 1752 8351 z dopiskiem darowizna regularna_(wybrany cel, np. darowizna posiłki dla bezdomnych), Caritas Archidiecezji Lubelskiej, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2, 20-950 Lublin.

Już teraz dziękujemy, że jesteś z nami i naszymi potrzebującymi!


Post Tags: , , , , , ,Partnerzy